O mnie

Zanim doszło do reaktywacji bloga (dawniej Szpilki na betonie), a właświcie jego powstania zupełnie na nowo, mineło niemal milion lat świetlnych.

Wszystko na tej drodze jak drobne elementy układanki musiało się idealnie ze sobą połączyć. A do tego po prostu trzeba było czasu.

Cześć,

Jestem Patrycja, a właściwie Pati. Mama długo wyczekiwanej Karolci, żona najlepszego męża. Kobieta budowlaniec z zawodu. Z miłości pasjonatka tworzenia i szycia.

Pani życia i szycia to moje miejsce we wszechświecie gdzie mogę wszystko i na własnych zasadach. 

SZYCIE – bo się na tym znam po prostu, a dodatkowo kilka lat tworzyłam markę produktów dla dzieci La Bambam, którą ostatecznie postanowiłam sprzedać i cieszyć się w pełni rozwijaniem tego miejsca.

ROZWÓJ – chcę się dzielić tym co odkryłam w życiu. I chociaż każdy powinien znaleźć swoją „prawdę” to spojrzenie na inny punkt widzenia często doprowadza nas do własnego.

ZDROWIE – doceniane kiedy się je traci. To zakładka o poszukiwaniu drogi do jego odzyskania. Do odzyskania siebie. Ta zakładka mocno związana jest z powyższą.

BIZNES HANDMADE – na tworzeniu własnej marki spędziłam niezliczone ilości godzin. Uczyłam się wszystkiego od przysłowiowego zera ogarniając wiedzę z wielu dziedzin. Chcę tutaj tą wiedzą się z wami dzielić. Po prostu żeby wam było łatwiej.

JEDZENIE – jesteś tym co jesz. A ja lubię dobrze zjeść, ale przede wszystkim zdrowo. To zakładka, w której niejednokrotnie będzie pojawiać się mój mąż zwany Mężozwierzem. On to dopiero gotuje! A razem gotujemy jeszcze lepiej. Jestem również Ambasadorem Thermomixa. Jeśli masz ochotę, ugotuję specjalnie dla ciebie. Napisz, zadzwoń 514 638 512 lub zerknij na mój smaczny Instagram lub FB.

Więcej o mnie

Rocznik ’84, numerologiczna jedynka. Koneser placków ziemniaczanych. Zapisana na kartkach książki Janka Leśniaka SZYJEMY torebki i akcesoria.

Pożeracz książek, wiecznie pochłonięta sprzątaniem 😉 zakochana w jodze i medytacji. Pasjonatka fotografii.

Poszukująca drogi do spokoju i harmonii, a czasem szaleństwa i spontaniczności.

Tyle i aż tyle.

Namaste.