Szycie

Szycie dla początkujących i amatorów. Szycie dla osób, które nigdy nie miały styczności z maszyną do szycia może się wydawać trudne i mocno skomplikowane. Jednak i z szyciem jest podobnie jak ze wszystkim czego nie znamy. Na początek najważniejsze jest prawidłowe nastawienie. To głównie od niego zależy jak potoczy się przygoda z szyciem. Zatem pozwól sobie na popełnianie błędów i wyciąganie z nich wniosów. A każdą porażkę zamień na cenną lekcję. Daj sobie czas, próbuj, eksperymentuj i nie poddawaj się. W końcu każda z was może być Panią życia i szycia.

Co znajdziesz w kategorii SZYCIE?

Przede wszystkim ogrom motywacji i zrozumienia. Mi też nie wszystko udawało się za pierwszym razem. Też się wkurzałam, a z moich ust płynął potok niecenzuralnych słów. Jednak na tym etapie życia, na którym jestem obecnie wiem, że to donikąd nie prowadzi. W chwilach słabości po prostu na chwilę odpuszczam i relaksuję się, a potem wracam ze zdwojoną siłą. Także znajdziesz tutaj wiele sposobów na to, żeby się nie wypalić w szyciu i żeby szycie dla początkujących było przyjemne i dawało satysfakcję.

Mięsko, chociaż praktycznie mięsa nie jadam to chcę Ci dać tutaj podane na tacy wszystko to, czego nauczyłam się o szyciu. Od czego zacząć szycie, jaką maszynę wybrać, jak używać maszyny przemysłowej, a także wiele szyciowych inspiracji i tutoriali szyciowych.

Na koniec zapraszam Cię również na grupę szyciową na facebooku, na której wymieniamy się swoimi doświadczeniami.

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.